HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > BELFÖLD

Előállították a rendőrök a gyöngyöspatai tábor szervezőjét és két társát, a Véderő mozgalom tagjait pedig távozásra szólították fel.
A Véderő szervezet, nemhogy a Jobbik szövetségese, hanem éppen ellenkezőleg: a párt és a Szebb Jövőért Polgárőr Egyesület ellenfelének tekinthető.
Heller Ágnes esetében nem áll a mondás, hogy a magas korral bölcsesség is jár. A kommunista, majd később a vad liberális ideológiát is tökéletesen kiszolgáló filozófus néhány hete azért került a közvélemény figyelmébe, mert az európai Parlamentben a szélsőbalos Cohn-Bendittel az oldalán egyszerűen letagadta, hogy 2006 őszén Budapesten a rendőrök ártatlan emberekre is lőttek, illetve számtalan súlyos jogsértést követtek el.
"A Hajdú-Bihar Megyei Bíróság hatályában fenntartotta a Debreceni Városi Bíróság végzését, döntött arról, hogy a cselekmény nem minősül garázdaság szabálysértésnek" – írta Figula Ildikó szóvivő a Szebb Jövőért Polgárőr Egyesület Hajdúhadházon múlt pénteken szabálysértési őrizetbe vett öt aktivistájának ügyében.
A demonstrálók nem akarják megzavarni a húsvétot, a ballagást és az érettségit.
Félmilliárd forintba került az alkotmányügyi kérdőívek kiküldése és a viszaérkezett űrlapok feldolgozása.
Milliós nagyságrendű pénzbírságra számíthatnak a hangos reklámokat sugárzó televíziók. Januárban és februárban félezer jogsértésre figyelt fel a médiahatóság.
Az MSZP fővárosi elnöksége felkérte az országos elnökség vezetését, hogy a munka ünnepén tartson beszédet a Városligetben.
Csalás és hűtlen kezelés gyanúja merült fel egy újabb, volt honvédelmi minisztériumi vezető szolgálati lakásával összefüggésben – értesült a Magyar Nemzet.
Nem okozott pánikhangulatot a Fideszben az, hogy kutatások szerint a párt több mint félmillió szavazót veszített. Úgy vélik: a gazdaság felívelésével a folyamat megfordulhat.
A nemzetközi jogvédő szervezet arra kéri a köztársasági elnököt, hogy hétfőn ne írja alá az alkotmányt, és kérje fel az Országgyűlést a kifogásolt rendelkezések módosítására. Az Amnesty International emellett az Európai Unió közreműködését is kéri az ügyben.
Az M1 fél nyolcas híradója a médiapiac által elfogadott, kiegyensúlyozott közszolgálati hírszolgáltatásnak megfelelő arányokban szerepelteti műsorában a különböző pártpolitikai, illetve kormányzati szereplőket.
A szocialisták és az LMP bojkottpolitikája megbukott és most visszakullognak a parlamentbe - így reagált a miniszterelnök szóvivője arra, hogy az MSZP és az LMP is részt vesz az alaptörvény részleteit kibontó kétharmados törvények vitájában.
Civilek demonstráltak a Sándor-palotánál arra kérve a kormányfőt, ne írja alá az alaptörvényt. Szerintük az bebetonozza a kormány hatalmát, antiszociális és antiszolidáris.
Az LMP szeretné megtudni, mi köze van a Jobbiknak az N1 Híradóhoz, amely egyértelműen pozitív képet festett Hitlerről.

Első  Előző  Következő  Utolsó