
Egy ember meghalt, amikor autója frontálisan összeütközött egy kamionnal hétfőn a 6-os főúton Ercsi és Adony között; a baleset miatt teljes szélességben lezárták a főutat - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel hétfőn.
Egy Dunaújváros felől Budapestre tartó gépkocsi eddig tisztázatlan okokból áttért a szemközti sávba, ahol frontálisan összeütközött egy kőszállító kamionnal - mondta Németh-Kész Mónika, a megyei kapitányság szóvivője.
Hozzátette: az autó sofőrje azonnal életét vesztette, a kamion vezetője könnyebb sérülést szenvedett. A tragédia áldozatáról egyelőre csak azt lehet tudni, hogy férfi volt. A helyszíni vizsgálatok miatt a 6-os főutat mindkét irányból teljes szélességében lezárták, a forgalmat elterelik.
hirado
2006.02.13. 11:08