HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > AKTUÁLIS > Mentesítő vonatok indulnak Bécsbe a Sziget után

t: 181

Mentesítő vonatok indulnak Bécsbe a Sziget után

Mentesítő vonatok indulnak Bécsbe a Sziget után

A MÁV-START közölte: a mentesítő szerelvények augusztus 13-án reggel 9 óra 32 perckor és délután 13 óra 36 perckor indulnak Budapest Keleti pályaudvarról és menetrendjük szerint 12 óra 52 perckor, illetve 16 óra 52 perckor érkeznek meg a bécsi Westbahnhof állomásra.

A közlemény szerint a mentesítő vonatokra a SparSchiene jegyek kivételével bármely nemzetközi ajánlat érvényes. Menetjegyek bármely nemzetközi jegypénztárban, valamint a fesztivál ideje alatt a Sziget pénztárában is vásárolhatók.

A vasúttársaság hozzátette: augusztus 10. és 13. között a Budapest Keleti pályaudvar kilences vágányánál lévő belföldi pénztárait ideiglenes nemzetközi pénztárként üzemelteti reggel fél kilenctől este 19 óra 40 percig.

A MÁV azt javasolja az utazni szándékozóknak, hogy a megnövekvő utasforgalom miatt ne a Keleti, hanem a Nyugati és a Déli pályaudvaron, illetve a József Attila utcai belvárosi menetjegyirodában vagy Kelenföldön váltsák meg jegyeiket.

hirado

2012.08.09. 22:04

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek