HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > BELFÖLD > Továbbra is utalja az önkormányzat Hunvald György fizetését

t: 714

Továbbra is utalja az önkormányzat Hunvald György fizetését

Vérlázítónak tartja Cser-Palkovics András, a Fidesz helyettes szóvivője, hogy a szocialisták két kézzel szórják a közpénzt a súlyos bűncselekmény gyanújával előzetes letartóztatásban lévő Hunvald György (MSZP) VII. kerületi polgármester fizetésére.

Az ellenzéki képviselő hétfőn, az MTI-hez eljutatott közleményében emlékeztetett rá, hogy a szocialista képviselők nem szavazataival az Országgyűlés hétfőn elutasította az önkormányzati vezetők díjazását szigorító, fideszes képviselők által benyújtott törvénymódosítás sürgős tárgysorozatba vételét - emlékeztetett közleményében Cser-Palkovics.

Hunvald Györgyöt a Központi Nyomozó Főügyészség tucatnyi tényállással összefüggésben többek között hivatali vesztegetéssel, hivatali visszaéléssel, hűtlen kezeléssel és csalással gyanúsítja, melyeket bűnszervezetben követett el, így a gyanúsításban foglalt bűncselekményekért a törvény szerint akár 20 éves szabadságvesztés is kiszabható.

hirado

2009.10.13. 11:23

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek