
Cser-Palkovics András közleményében azt írta, a Gyurcsány-Bajnai-korszak kizárólag újabb és újabb megszorításokban gondolkodó politikája a válságot legfeljebb félrekezelni tudta.
A politikus szerint akik tönkretették Magyarországot, nem lehetnek alkalmasak annak a válságnak a kezelésére, amelyet éppen ők maguk okoztak.
Ők csak azokban a módszerekben hisznek, és azokat az eszközöket alkalmazzák, amelyek csődöt mondtak, és amelyek miatt ide jutott a világ és benne Magyarország - vélekedett Cser-Palkovics András.
A GKI Gazdaságkutató Zrt.-nek a Microsoft Magyarország Kft. támogatásával készített, hétfőn közzétett felmérése szerint - amelyre többi közt a helyettes szóvivő is hivatkozott - gyorsabban romlott az idei év első negyedévében a versenyképesség és az üzleti környezet Magyarországon a tavalyi év utolsó negyedévéhez viszonyítva.
hirado
2009.07.21. 10:32