HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > BELFÖLD > Tóbiás: elkezdődött a politikai boszorkányüldözés

t: 114

Tóbiás: elkezdődött a politikai boszorkányüldözés

Időbeli szerencsétlenségnek nevezte az MSZP frakcióigazgatója, hogy politikai nyilatkozatok után tartóztatták le Szilvásyt és Laborcot.

Az uniós elnökség után alig telt el egy nap, és elkezdődött a politikai boszorkányüldözés – jelentette ki Tóbiás József, az MSZP frakcióigazgatója a Magyar Televízió Ma Reggel című műsorában annak kapcsán, hogy őrizetbe vették Szilvásy György volt titokminisztert és Laborc Sándort, a Nemzetbiztonsági Hivatal volt főigazgatóját.

Hogy lehet, hogy egy demokratikus kormány tagja hazaárulást követ el? Utoljára ilyen 50 éve fordult elő. Az ügyészség pedig három napja hallgat az ügyben – szögezte le Tóbiás, aki szerint az ügyben van egy időbeli szerencsétlenség, a Fidesz-kongresszuson megígérnek valamit, majd megtörténnek a gyanúsítások.

A szocialista politikus beszélt arról is, hogy szerinte az MSZP-ben a pártszavazás körüli polémia szombaton véget ért.

Arra a kérdésre, hogy az MSZP-ben tud-e Gyurcsány Ferencen kívül más is megmozdítani 7 ezer embert, Tóbiás azt válaszolta: a szavazó tagok az MSZP vezetése által kiírt szavazáson, a pártelnökség által feltett kérdésekre válaszoltak, és nem Gyurcsány Ferenc miatt mentek el.

hirado

2011.07.04. 10:57

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek