HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > BELFÖLD > Sorban áll a nyugdíjcsomag az Alkotmánybíróságon

t: 210

Sorban áll a nyugdíjcsomag az Alkotmánybíróságon

A február közepi ülésén sem veszi napirendre a nyugdíjcsomagot az Alkotmánybíróság - írja a Népszabadság.

A napilap szerint a szerdán közzétett, jövő hét eleji (február 14-15-i) teljes ülés napirendjén ugyanis ez a téma nem szerepel, s ez mondható el a médiatörvény vizsgálatával kapcsolatban is.

Tekintve, hogy februárból még két hét van hátra, és összetett ügyekről van szó, legkorábban március végén születhet nyugdíjügyben döntés. A cikk szerint már az sem lenne rendkívüli, ha csak áprilisban jutna dűlőre a testület. Kérdés, akkor hol tart majd a vagyonátadás folyamata a pénztárak és az állami nyugdíjalap között - olvasható a Népszabadságban.

Az Alkotmánybíróság jövő heti ülésének napirendjén egyebek közt a társasházakról, a pénzügyi közvetítőrendszer stabilitásának megerősítéséről és a polgári perrendtartásról szóló törvényekhez benyújtott indítványok alapján készült határozat- és végzéstervezeteket tárgyalja meg a testület.

hirado

2011.02.10. 12:39

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek