HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > BELFÖLD > Tállai: kihasználták az iszapkárosultak kétségbeesését

t: 47

Tállai: kihasználták az iszapkárosultak kétségbeesését

A kolontáriak megértették, hogy az ésszerű és racionális megoldás az, ha az állam segítségét elfogadják. Ez esetben azonban nem perelhetnek kártérítésért, vagyis fel kell mondaniuk azt a Magyar György ügyvédi irodájával kötött szerződést – jelentette ki Tállai András önkormányzati államtitkár a Magyar Televízió Ma reggel című műsorában.

A fideszes politikus azt mondta: a lakossági fórumon szinte minden család jelezte, hogy megállapodott a szóban forgó ügyvédi irodával. Sokan a segítségét kérték, hogy semmissé tehessék az ügyvédi irodával kötött kontraktust. Tállai szerint kihasználták azt, hogy ezek az emberek kétségbeesésükben minél előbb kártérítéshez akartak jutni.

Beszélt arról is, hogy jövőre korlátozzák, vagy esetleg megszüntetik a kötvénykibocsátást az önkormányzatok számára. Felhívta a figyelmet arra, hogy míg a hitelfelvételnél van egy korlát a bevételekhez mérten, a kötvénykibocsátásnál semmilyen megkötés nincs

hirado

2010.11.04. 10:05

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek