HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > BELFÖLD > Navracsics: halálos sebet még nem látok

t: 128

Navracsics: halálos sebet még nem látok

Nem vicces a mások által vallott értékeket gúny tárgyává tenni. Gyurcsány Ferencék ezt tették a Nemzeti Együttműködés Nyilatkozata kifüggesztését karikírozó törvényjavaslatukkal. Mi akármilyen keményen támadtuk az MSZP-t, egyre ügyeltünk: az általuk vallott értékeket soha nem gúnyoltuk ki – jelentette ki navracsics Tibor a Heti Válasznak adott interjújában.

A közigazgatási miniszter leszögezte: nem volt lefutott meccs Schmitt Pál jelölése az államfői posztra. Mint mondta: több név is forgott a frakcióban, a végleges döntés pedig akkor született meg, amikor kikristályosodott, Schmitt Pált mindkét képviselőcsoport (A Fidesz- és a KDNP-frakció) elfogadja.



Navracsics azt mondta: 95 százalékig biztos abban, hogy Schmitt Pált nem Orbán Viktor váltja majd a köztársasági elnöki székben.

A kormányzati mindennapokról szólva elmondta: halálos sebet, ami miatt elvérezhetne a kormányzat szervezete, nem lát. Ha lesznek problémák, azok várhatóan később jelentkeznek majd, nagy gond lenne, ha már most ilyesmivel szembesülne.

hirado

2010.07.15. 11:02

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek