
Szembetűnően lefogyott Hagyó Miklós, egykori főpolgármester-helyettes a börtönben – írja a Blikk a Hír Tv felvételeire hivatkozva.
A fogvatartott napi háromszor étkezhet, kétszer meleg ételt kap, egyszer pedig hideget. Az étkezésre esetenként húsz percet szánhat. Olyan élelmet kell biztosítani a rabok számára, amelynek joule-értéke legalább 10 900, körülbelül 2500-2600 kalória – tudta meg a bulvárlap a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnokságának sajtóosztályán.
A Blikk azt írja: az éttermek ideje is lejárt Hagyó számára. Még a közös kantin sem kölcsönöz némi közösségi hangulatot, ugyanis a rabok a cellájukban fogyaszthatják el a válogatott falatokat. Ezeket kiegészíthetik a csomagban kapott ételekkel, amelyeket átvizsgálnak.
hirado
2010.07.14. 11:01