
Ottjártunkkor a videotékában nagy volt a forgalom, nem úgy, mint azon a vasárnap reggelen.
- A riasztót már kikapcsoltam, amikor Iván felbukkant az ajtó mögött. Megijesztett, de mivel ismertem, hamar megnyugodtam. Látszott rajta, hogy ivott, s az ilyenkor szokásos dumáját nyomta -idézi fel a borzalmak előtti perceket Anikó. - Amikor a tékában tartózkodó vendégek elmentek, vissza akartam rakni a kazettát a helyére, de Iván utánam jött, és elkezdett erőszakoskodni, a pólóm és a melltartóm is elszakadt - mutatja a kis beugrót, ahol Shrek, Nemo kapitány, Tom és Jerry volt csak a történtek szemtanúja. Anikó reflexből ellökte az ittas férfit, akinek ekkor mintha fény gyúlt volna az agyában. Figyelmeztette a lányt, hogy hallgasson a történtekről, majd elviharzott.
- Bezártam az ajtót, és hívtam a főnökömet. Mire ideért, Iván is visszajött, s letagadta tettét - bújik a lány szerelméhez, Zoltánhoz.
A környékbeliek Anikó pártján állnak, s talán jobb is, hogy azóta Balaskó nem mutatkozik a városban.
Minden tizedik smsküldő Blikk hátizsákot nyer! Egy sms díja 240 Ft+Áfa. Ügyfélszolgálat (06 1) 2929-586
- Azt hiszik az ilyenek, hogy sztárok, és nekik mindent szabad. Felháborító! - hangoztatják dühödten a betérők, miközben leadják a bérelt filmeket. - Az üvöltözésre figyeltem fel. Mire kimentem, a videotéka tulajdonosa és Balaskó veszekedett, Anikó pedig a háttérben sírt. Szinte csak a pólójából maradt rongyok lógtak rajta. Balaskóról a városban mindenki tudja, ha iszik, hülye tud lenni - idézi fel Gábor, a szomszéd kocsma pultosa.
A gyanúba kevert profi labdarúgó, Balaskó Iván még most sem érti a történteket.
- Döbbenten állok az események előtt. Szerencsére ez csak a sértett által terjesztett rémhír, semmit nem vetettek a sporttársaim a szememre. Ismernek, és tudják, én ilyet sosem tennék - nyilatkozta a Blikknek.
Ügyvédje, dr. Papp Gábor úgy véli, Balaskó Ivánnal szemben az eljárást meg kell szüntetni. Szerinte még gyanúsítottként sem lehetett volna őt kihallgatni. Balaskó egyébként Sopronból Pécsre igazolt át.
blikk
2005.07.09. 11:32