HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > BELFÖLD > Ötven mobil traffipaxot vásárolt az ORFK

t: 752

Ötven mobil traffipaxot vásárolt az ORFK

Ötven korszerű, mobil közúti ellenőrzésre szolgáló járműsebesség-mérő berendezést vásárolt tárgyalásos közbeszerzésen az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK), a nyertes NJL Kft. nettó 210 millió forintért szállítja a műszereket - az eredmény a legutóbbi Közbeszerzési Értesítőben jelent meg.

A kiírás feltétele volt, hogy a sebességmérő telepítési helye - különösebb műszaki-technikai előkészítés nélkül - rugalmasan változtatható legyen. A feladat részét jelenti a műszerek rendszerbe állítása és üzemeltetése is.

Hat cég tett ajánlatot, köztük a minden szempontból legelőnyösebbet választotta az ajánlatkérő, bár az értékelésnél az ár esett latba a legnagyobb súllyal.

A nyertes 210 millió 420 ezer forinttal az NJL Kft. lett, egyúttal ez volt a legolcsóbb ajánlat is. A legdrágább ajánlattevő 482 millió 400 ezer forintért vállalta volna a szállítást. A közbeszerzés ajánlattevő által becsült értéke 175 millió forint volt.

hirado

2009.09.21. 09:56

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek