HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > BELFÖLD > Fehérvárra megy a kuruc.info-per

t: 909

Fehérvárra megy a kuruc.info-per

Kizárták az összes fővárosi bírót a kuruc.info főszerkesztője ellen, személyes adattal visszaélés vétsége miatt indított perből - tudta meg a Népszava.

M. Balázs, a kuruc.info főszerkesztője ellen tavaly december 3-án emeltek vádat, mivel honlapján közzétett egy bírákat és ügyészeket rágalmazó cikket, amelyben nyilvánosságra hozta az érintettek nevét, telefonszámát és címét is.

Az első tárgyalási napot idén márciusban kitűzték, ám egy nappal a per előtt a vádlott kizárási kérelmet nyújtott be a bírák ellen. Ügyükben több hónapos kényszerszünet után nemrégiben született döntés.

Az illetékes Fővárosi Ítélőtábla kimondta: az eljárást a Székesfehérvári Városi Bíróságon kell lefolytatni - olvasható a lap csütörtöki számában.

hirado

2009.09.10. 10:07

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek