
Csaknem százezer forintos hiányt halmozott fel az egyik nyíregyházi lottózó dolgozója a munkahelyén játszott szerencsejátékkal.
A 39 éves nő vasárnap értesítette a rendőröket, hogy valaki előbb leütötte őt a Ferenc körúti üzletben, majd a bevételből származó pénzzel elmenekült a helyszínről. A nyomozás adatai azonban arra utalnak, hogy az asszony a nap folyamán szerencsejátékot játszott munkahelyén, ezzel halmozott fel csaknem 100 ezer forint hiányt, amit nem fizetett be a kasszába.
Az egyedül dolgozó nő beismerte, hogy a reggeli nyitást megelőzően kisebb mennyiségű alkoholt fogyasztott, majd szinte folyamatosan játszott egy olyan játékon, melynek szelvényeit ötpercenként húzzák, és csak záráskor tudatosult benne, hogy hiány van a kasszában. Az asszony azt mondta, adósságait akarta rendezni a nyereményből. A nő ellen sikkasztás miatt indult büntetőeljárás - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság.
hirado
2009.08.18. 10:31