HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > BELFÖLD > Mikola: csőd fenyeget az egészségügyben

t: 978

Mikola: csőd fenyeget az egészségügyben

Csőd fenyeget az egészségügyben a 2010-es kilátások alapján - közölte Mikola István, a Fidesz szakpolitikusa csütörtökön Budapesten.

Az ellenzéki politikus arra hivatkozva jelentette ezt ki sajtótájékoztatóján, hogy - mint mondta - a kiszivárgott költségvetési irányszámok alapján jövőre mintegy 70-75 milliárd forinttal kap kevesebbet az ágazat.

Úgy fogalmazott: "Se stabilitásra, se növekedésre, se biztonságra nem számíthat a magyar egészségügy. Ez a kormányzat nem szereti az egészségügyet, üti-vágja, kivonja belőle a pénzeket". Mikola István véleménye szerint a rendszert nem lehet majd működtetni, ha valóban kivonnak 70-75 milliárd forintot az egészségügyből.

Csütörtöki számában mind a Magyar Nemzet, mind pedig a Népszabadság az egészségügy csökkenő finanszírozásáról írt.

hirado

2009.08.14. 11:08

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek