HÍREK >
BŰNÜGY > Elfogták a dévaványai kislány megölésével gyanúsított fiút
t: 1578
Elfogták a dévaványai kislány megölésével gyanúsított fiút
Gyomaendrődön vasárnap a késő esti órákban elfogták azt a 18 éves dévaványai fiút, akit a rendőrség azzal gyanúsít, hogy megölt egy, a szomszédjában lakó 15 éves kislányt - közölte az MTI-vel a rendőrség hétfőn. A rendőröket Gyomaendrődön egy férfi szólította meg az utcán, aki a televíziókban látott fénykép alapján egy közeli utcában felismerte a keresett fiút - mondta el a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.
A bejelentés nyomán a rendőrök a megjelölt utcában előállították a gyanúsítottat. A fiút azóta már kihallgatták, illetve folyamatosan kérdezik a gyilkosság körülményeiről - tette hozzá Szombati Andrea, aki további részleteket egyelőre nem kívánt elárulni. Azt egyelőre nem tudják, hogy pontosan milyen kapcsolat volt a két fiatal között.
A nyomozás eddigi adatai szerint a 15 éves lány egy baráti társasággal vasárnap hajnali kettőig szórakozott, majd a fiatalok közül többen hazakísérték. A társaság tagjai látták, hogy a kislány belép a házuk ajtaján, ám hogy azt követően mi történt, arról vasárnap este még nem volt információja a rendőrségnek. A lány torkát ezután valaki elvágta, a holttestére a családi ház melléképületében vasárnap reggel talált rá a szemben lakó nagyapja.
origo
2005.06.06. 11:37
Legfrissebb hirek