HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > AKTUÁLIS > Sok baleset a fővárosban a csúszós utak miatt

t: 375

Sok baleset a fővárosban a csúszós utak miatt

Szinte egy időben több balesethez is ki kellett vonulniuk a tűzoltóknak, hogy kiszabadítsák a sérülteket és elvégezzék a műszaki mentést; a folyamatos esőzés miatt csúsznak a főváros útjai - mondta a katasztrófavédelem sajtóügyeletese hétfő délelőtt az MTI-nek.

A XIV. kerület Ajtósi Dürer soron négy személygépkocsi ütközött össze. Az egyik járműből egy súlyos sérültet a tűzoltók szabadítottak ki. Az Ajtósi Dürer sor Dózsa György út és Stefánia út közötti szakaszán mindkét irányban csak egy-egy sávban haladhat a forgalom, a másik két sávot a műszaki mentés és a helyszínelés miatt lezárták. Így nagy torlódás alakult ki a környéken - mondta Kis-Guczi Péter.

Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság sajtóügyeletese hozzátette: a Rákóczi úton, az Uráni a mozi előtti buszmegállóban egy nagy motor hátulról beleszaladt egy buszba és beszorult alá, a tűzoltók szabadították ki.

A Gellért téren is megcsúszott egy motor, és villamosnak rohant. A sérültet már kórházba szállították. A baleset miatt a villamosközlekedés szünetel a Gellért tér és a Döbrentei tér között - mondta Kis-Guczi Péter.

hirado

2008.09.15. 12:26

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek