HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > AKTUÁLIS > Milliós támogatás a Tilos alapítójának

t: 854

Milliós támogatás a Tilos alapítójának

A támogatott cégben jelentős tulajdonrésszel rendelkezik Csejdy András, aki a keresztényellenes kirohanásairól elhíresült Tilos Rádió egyik alapítója és ügyvivője.

Érdekesség, hogy a társaságnak a tavalyi évig tagja volt az Econet.hu Informatikai Rt., amelynek a cégbírósági adatok szerint Mécs Imre szabad demokrata országgyűlési képviselő 2002 és 2004 között felügyelőbizottsági tagja volt, a TV2 vezérigazgatója, Kereszty Gábor pedig jelenleg is ezt a pozíciót tölti be.

Az ORTT az egyedi támogatások odaítélése mellett a napokban meghosszabbította a TV2-t működtető MTM-SBS Televízió Rt. írásbeli beszámolójának benyújtási határidejét, amit a Kereszty Gábor vezette csatorna kért a médiatestülettől.

hirtv

2005.05.17. 13:42

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek