HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > BŰNÜGY > Három óra alatt elfogták az anyagyilkost

t: 1218

Három óra alatt elfogták az anyagyilkost

Agyonverte édesanyját egy homrogdi fiatalember, a rendőröknek először azt mondta, ő csak megtalálta a holttestet. A 29 éves fiatalember kedden reggel kilenc órakor értesítette a rendőrséget, hogy holtan találta az édesanyját. A rendőrök három óra alatt kiderítették, hogy a gyilkos valószínűleg nem más, mint a halálesetet bejelentő fiatalember.

A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a 29 éves fiatalember kedden reggel kilenc órakor jelentette be, hogy holtan találta édesanyját a házában. A rendőröknek azt mondta, hogy este, mikor be akart menni a házba, az zárva volt, ezért a pincében aludt. Mivel reggel sem tudott bejutni az épületbe, ezért létrát kért a szomszédtól és azon mászott fel anyja emeleti szobájába. Az asszony testén verés nyomai látszottak.

A rendőrség először ismeretlen tettest keresett, de a fiatalember többször is belezavarodott vallomásába. Közben kiderült, hogy korábban többször is megverte már 54 éves édesanyját, gyakori volt a konfliktus közöttük a fiú életmódja miatt. A fiatalember végül bevallotta, hogy ő ölte meg saját anyját.

hirado.hu

2008.07.09. 07:51

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek