HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > AKTUÁLIS > Szórakozni indult, de onnan már nem ért haza

t: 357

Szórakozni indult, de onnan már nem ért haza

A Tiszában találták meg annak a 17 éves fiúnak a holttestét, aki még május végén tűnt el a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Tarcalról - tájékoztatta a rendőrség hétfőn az MTI-t.

A 17 éves tarcali fiatal május 31-én szórakozni indult Tokajba, de onnan már nem érkezett haza. Édesanyja bejelentette eltűnését a tokaji rendőrőrsön - ismertette a részleteket Egyedné Novodonszki Éva, a Borsod megyei rendőr-főkapitányság szóvivője. Mint mondta, a fiú eltűnésével egy időben egy tehervonat vezetője jelezte, hogy elgázolt egy férfit a Tisza-hídon áthaladva. A holttestet nem találták meg, a szakértők úgy vélték, a mozdony a folyóba lökhette.

Egy horgász június 6-án Tokaj és Tiszaladány között bukkant rá a Tiszában a 17 éves fiú holttestére. A halál pontos okát a boncolás állapítja majd meg, idegenkezűségre utaló nyomot nem találtak. Az esetet közigazgatási eljárás keretében a tokaji rendőrőrs vizsgálja - közölte a szóvivő.

hirado

2008.06.09. 10:01

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek