HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > AKTUÁLIS > Halálos baleset Vaján, gyalogost gázolt egy autós

t: 405

Halálos baleset Vaján, gyalogost gázolt egy autós

Gyalogosokat gázolt egy autó a járdán Vaján, egy ember a helyszínen meghalt, egyet súlyos sérülésekkel szállítottak kórházba.

A baleset nem sokkal éjfél előtt történt a Mátészalkához közeli településen, ahol egy útvonal elválasztónak ütközött autó a járdára csapódott, s ott két helyi lakost elgázolt - mondta a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője, Fülöp Gergely.

Tájékoztatása szerint egy 24 éves fiatalember a helyszínen életét vesztette, egy másikat súlyos sérülésekkel szállítottak kórházba a mentők.

Hozzátette: a gázoló autós elhagyta a helyszínt, s órákkal később a beregsurányi határállomáson fogták el, ahol gyalogosan kilépésre jelentkezett Ukrajnába.

Fülöp Gergely elmondása szerint a Vaján lakó 44 éves ukrán férfi a nyomozás eddigi adatai alapján ittasan közlekedett autójával.

A cserbenhagyó gázolót őrizetbe vették, ellene büntetőeljárás indult.

hirado

2007.10.21. 12:06

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek