HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > BELFÖLD > Lengyel: az egész magyar gazdaság megrogyhat, ha erről szól majd a CNN

t: 51

Lengyel: az egész magyar gazdaság megrogyhat, ha erről szól majd a CNN

Stumpf István szerint a ma reggeli támadás a rendőrszékház ellen minden előzmény nélküli és teljesen értelmetlen volt, hiszen csak a kormány szándékát erősítheti, hogy határozottabban lépjen fel, és megfogalmazhat valamiféle rendpártiság iránti igényt.

Babarczy Eszter szerint az elmúlt hónapok felgyűlt indulatai után akár egy ilyen akció is benne lehetett a levegőben, de Magyarország még nem tapasztalta ki a határokat, és a mostani támadás ennek a bizonyítéka.

Lengyel László szerint bármi lehetett, a tüntetésekből következő spontán akció, de akár - és ez az aggasztóbb forgatókönyv - az 1998-as robbantássorozathoz hasonló események kezdete is. A közgazdász azt is hangsúlyozta, hogy ha mindez komoly, és esetleg ez kerül majd fel a BBC, a CNN vezető hírei közé, ez az egész gazgaságot megrendítheti.

A Nap-keltében megszólaló politkusok mindannyian azt hangsúlyozták, a lehető leggyorsabban meg kell nevezni a gyanúsítottakat, hogy a kedélyek valamelyest megnyugodjanak.

hirado

2007.02.13. 09:56

| Többi

vissza a rovathoz | vissza címoldalra

Legfrissebb hirek