
Két símaszkos férfi kirabolt egy benzinkutat Kaposváron vasárnapra virradóra, nem sokkal éjjel egy óra után.
A rablók egyikénél egy pisztolynak látszó tárgy, másiknál egy feszítővas volt. Arra kényszerítették az üzemanyagtöltő állomás alkalmazottait, hogy átadják a kasszában lévő 12 ezer forintot, majd gyalogosan elmenekültek a helyszínről. Az egyik elkövető magas, vékony testalkatú, 25-30 év körüli férfi, aki fehér színű fekete csíkokkal díszített edzőcipőt, világoszöld kantáros munkásnadrágot, bordó hosszú ujjú kapucnis pamut felsőt és kötött kesztyűt, a fején fekete, a szemeknél kivágott símaszkot viselt.
Társa 30-35 év körüli, mackós testalkatú, kissé görnyedt testtartású férfi volt, aki kék-fehér kockás, bélelt pamutkabátot, alatta szürkéskék kapucnis felsőt, fehér sportcipőt és bőr munkavédelmi kesztyűt viselt, fején neki is a szemeknél kivágott fekete símaszk volt.
A rendőrség nagy erőkkel keresi a rablókat, s kéri mindazok jelentkezését, akik a személyleírás alapján információval tudnak szolgálni.
hirado
2006.12.10. 12:22