HIRDETÉS
HIRDETÉS

HÍREK > AKTUÁLIS

Sajtóhírek szerint a Vatikánban délelőtt lezajló négyszemközti beszélgetésen szó lesz a gazdasági válság globális és magyarországi kezeléséről és arról, hogy milyen szerepet játszhatnak a válság kezelésében az egyházak
A legmagasabb nappali hőmérséklet többnyire 7 és 12 fok között várható
A szakemberek már elzárták a gázt, a tűzoltók pedig eloltották a lángokat
Bemutatták csütörtökön Brüsszelben, az Európai Parlamentben is az Európai Nemzeti Mozgalmak Szövetségét, amelynek megalakításáról a Jobbik kezdeményezésére Budapesten írt alá dokumentumot a francia Nemzeti Front (FN), az olasz Fiamma Tricolore, a svéd Nemzeti Demokraták, illetve a Belga Nemzeti Front. A Szlovák Nemzeti Párttal vagy a Nagy-Románia Párttal nem egyezkednek.
A rákospalotai Meixner Általános Iskola tanulóinak több mint fele betegedett meg - tudta meg a hirado.hu
A Szent Korona Rádiónak nyilatkozott először, a november 10-ei kiszabadulása után rögtön az egyik honleány, akit politikai fogolyként tartottak bezárva.
Jónás napján napközben 6 és 11 fok közötti hőmérsékletre lehet számítani
A csapat egy tagja testvére az egyik eltűnt hegymászónak, a másik pedig Mécs László lehet
Vona Gábor beszéde Tormay Cécile emléktáblájának avatásán
WHO közegészségügyi és járványügyi igazgatója szerint 12-18 év közöttiek a kiemelten veszélyeztetett korosztály közé tartoznak, ezért bővítette az ingyenesen olthatók körét a kormány is
Az EMFESZ közleménye szerint a házkutatást a cég eladásával kapcsolatban tartották
A legmagasabb nappali hőmérséklet szerdán 6 és 10 fok között várható
A gyalogos életveszélyesen megsérült, a gázoló segítségnyújtás nélkül elhagyta a helyszínt
A köztársasági elnök a Szegedi Tudományegyetem végzett hallgatóiank adta át a kitüntetéseket

Első  Előző  Következő  Utolsó