MAGAZIN > FÉRFI > Foci

A német sajtó információi szerint a szövetség a DVSC legalább nyolc játékosát hallgatta ki, egy játékosügynök is gyanúba keveredett, a klub több meccsét is vizsgálják.
A DVTK ellen beállította Sárosi György klubrekordját a focista
Németország vb-felkészülési meccsen 3-0-ra verte Máltát, a legnagyobb gólt saját védője rúgta Justin Habernek.
Az Angol Labdarúgó Szövetség (FA) próbál biztosra menni, a Chelsea pályájáravitte a bajnoki kupát és az érmeket, nem bízik abban, hogy Ancelotti csapata az utolsó pillanatban elveszíti az első helyét.
Szombat hajnalban elvesztette az édesapját, délután pedig kapuba talált a Nyíregyháza ellen 3-2re megnyert találkozón Montvai Tibor (31), a Kecskemét futballistája.
Közel száz egyetemi csapat hívta, Michiganben átírta a rekordokat, a 2010-es NFL-drafton az első számú mezőnyrúgó volt: ha a New England Patriots nem adja kölcsön a hétvégén megszerzett, temesvári születésű Meskót, a Gogolák testvérek után megint lehet magyar származású játékosa az amerikai futball- ligának.
BUDAPEST – Kincset talált a Vasas labdarúgócsapatának cseréi között Giovanni Dellacasa (48). Az angyalföldiek olasz szakvezetője a 2-0-s hátrányban, az 58. percben küldte a pályára Beliczky Gergőt (19) az NB I 24. fordulójában az MTK elleni fővárosi rangadón.
MISKOLC — Kínos váddal kell szembenézniük a Diósgyőri VTK focistáinak. Lapértesülés szerint az NB I-ben sereghajtó miskolciak néhány játékosa az első félidei gólok számára fogadott a múlt szombati, Budapest Honvéd elleni találkozó előtt.
A Bajnokok Ligája negyeddöntőjében Nicklas Bendtner góljával még továbbjutásra állt az Arsenal, de Lionel Messi 21 perc alatt lőtt mesterhármasával a Barcelona még az első félidőben fordított. Messi negyedik góljával átvette a vezetést a BL góllövőlistáján is, az elődöntőben az Interrel játszik a címvédő.
A Bajnokok Ligája negyeddöntőinek második játéknapján kiváló meccsen játszott 2-2-es döntetlent az Arsenal és a Barcelona, a hazaiak a két "ajándékgólt" és Fabregas sérülését, a vendégek az utolsó 20 perc dekoncentráltságát sajnálják. A milánói 1-1-nek az Internél és a CSZKA-nál is örülnek.
Az Inter a hazai 2-1 után Londonban is legyőzte a Chelsea-t, Samuel Eto'o a 78. percben döntött a 0-1-es meccsen. BL-negyeddöntősök az olaszok, Jose Mourinho kiejtette excsapatát. A CSZKA Moszkva is idegenbeli győzelemmel jutott a nyolcba, a sevillai kapus nagyot hibázott.
A Real Madridnak rossz BL-sorozatai folytatódtak, most sem tudták legyőzni az Olympique Lyont, zsinórban hatodszor estek ki a nyolcaddöntőben. A Manchester United a fantasztikus Wayne Rooneynak köszönheti, hogy simán lelépte a Milant.
Nem vallottunk szégyent az oroszok ellen, de csak döntetlenre futotta. A magyar futballválogatott 1-1-et játszott szerda este a győri barátságos mérkőzésen.